Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 2017

​Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu zdrowych, pogodnych świąt, dużo ciepła rodzinnego, a w Nowym 2017 roku spełnienia wszelkich marzeń i planów.

ECMA Polska

ECMA Polska – Związek Pracodawców Przetwórców Kartonu i ich Dostawców to polski oddział stowarzyszenia ECMA (European Carton Makers Association), oficjalnej organizacji grupującej producentów opakowań z kartonu, ich krajowe stowarzyszenia oraz dostawców materiałów dla tej branży.

Z przyjemnością informujemy, że od listopada poznański oddział firmy Follak działa w nowej siedzibie w Bogucinie koło Swarzędza. Dzięki tej zmianie lokalizacyjnej możemy zapewnić Państwu jeszcze wyższą jakość obsługi zleceń. Przypominamy, że nowy oddział znajduje się w Bogucinie na ul. Gnieźnieńskiej 66. W nowym miejscu i ze świeżą energią ruszamy pełną parą do pracy!

cover poligrafika

Firma Follak, jeden z liderów polskiego rynku uszlachetniania druków, dokonała ostatnio znaczącej inwestycji w nowoczesną maszynę do hot-stampingu i sztancowania firmy Yoco. To w pełni automatyczne urządzenie zostało zainstalowane w oddziale krakowskim. Jest to element szerszego programu inwestycyjnego firmy zapowiadanego przez jej prezesa Dariusza Domagalskiego w wywiadzie, który publikowaliśmy na naszych łamach.

Źródło: Poligrafika 9/2015

W związku z przenosinami naszego oddziału do nowej siedziby w dniach 10 – 23.10.2016 nastąpi przerwa w realizacji zleceń produkcyjnych. Od dnia 24.10.2016 wszystkie dostawy i odbiory prosimy kierować pod adres: Bogucin ul. Gnieźnieńska 66.

cover opakowanie

Czytelnicy Opakowania mogą osobiście ocenić – wzrokowo i dotykowo – możliwości tego urządzenia na przykładzie wklejki zamieszczonej w niniejszym wydaniu, przy wykonaniu której użyto technologii hot-stampingu oraz folii soft touch.

Źródło: Opakowanie 9/2015

Nowa inwestycja firmy Follak

Chcąc zachować konkurencyjność i odpowiadać na wszystkie potrzeby wymagającego rynku, Follak nieustannie inwestuje. Najnowsza inwestycja miała miejsce w oddziale firmy w Poznaniu. Zakupiony został dwusystemowy laminator KMM-1220D firmy KDX Machine, umożliwiający foliowanie metodą na gorąco i na mokro.

targi ksiazki min 2015W dniach od 22 do 25 Października zapraszamy Państwa na 19 Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie uważane obecnie za największe wydarzenie literackie w Polsce! Jak co roku również i my znajdziemy się na aktualnych targach. Znajdą nas Państwo przy stoisku B72. Serdeczenie zapraszamy.

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Żeby Wielkanoc w tym roku, przyszła z sukcesem u boku. Aby żyło się Wam zdrowo, prywatnie i zawodowo. Wielu, wielu chwil radosnych i cudownej, ciepłej wiosny życzą pracownicy firmy Follak.

News

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów firma Follak w oddziale w Krakowie zainstalowała nowoczesną maszynę do hot-stampingu i sztancowania. Najnowszy model automatu firmy Yoco w pełnym formacie B1+ (1060x750) gramatura od 90g/m2 do 5mm pozwoli skrócić czas realizacji zleceń oraz unowocześni pracę zgodnie z obowiązującymi trendami na rynku usług związanych z uszlachetnianiem druku.

Konferencja Skuteczny Eksport

Follak zaprasza Państwa na konferencję „Skuteczny eksport – instrumenty wsparcia na wyciągnięcie ręki”, która odbędzie się w tym roku, 19 kwietnia w Warszawie i 20 kwietnia w Krakowie. Konferencja odbędzie się pod patronatem Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych.

News

Nowa maszyna w Warszawie - Tygiel Henli model TYMK - 750 maszyna do tłoczenia na gorąco. Jest to produkt o wysokiej precyzji i wydajności , który charakteryzuje się zwartą budową oraz stabilnym sterowaniem komputerowym. Przy jego pomocy możemy tłoczyć oraz miejscowo uszlachetniać foliami metalicznymi każdy produkt, m.in. opakowania, okładki, ulotki reklamowe, pocztówki, koperty, wizytówki itd. Dzięki temu nadajemy im klasę i elegancję co zwiększa ich wizualny wygląd.

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 2016

​Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu zdrowych, pogodnych świąt, dużo ciepła rodzinnego, a w Nowym 2016 roku spełnienia wszelkich marzeń i planów.

news

Z przyjemnością informujemy, że pod koniec sierpnia tego roku została uruchomiona nowa odsłona naszej oficjalnej strony www. Znajdą tu Państwo łatwo dostępną, pełną ofertę firmy oraz wiele więcej. Udostępniamy różnorodne materiały do pobrania dla naszych klientów oraz na bieżąco informujemy o nowościach produktowych i wydarzeniach branżowych.

Follak na 24. Wrocławskich Targach Dobrych Książek

​W dniu 4 grudnia tego roku we Wrocławiu odbyły się 24. Wrocławskie Targi Dobrych Książek. W wydarzeniu brała udział firma FOLLAK przeprowadzając prezentację pod tytułem „Najnowsze techniki uszlachetniania druku w odniesieniu do opraw i ilustracji książkowych”.

News

Jest nam miło poinformować, że w dniach 23-26 Października będziemy gościć na Targach książki w Krakowie. Wszystkich zainteresowanych dziedziną uszlachetniania druku serdecznie zapraszamy do naszego stoiska. Poznają tu Państwo takie techniki jak foliowanie, lakierowanie wypukłe i UV, kalandrowanie, hot-stamping, tłoczenie, sztancowanie i wiele innych. Serdecznie zapraszamy.

Nasza strona używa plików cookies tylko w celu zwiększenia wygody jej użytkowania!

OK